سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

نمایش گروهک تروریستی منافقین علیه دکتر روحانی در نیویورک + عکس

به گزارش سرویس سیاسی سایت کله پوک ها ، نیوشا بقراطی، خبرنگار اعزامی رادیو فردا به نیویورک از تجمع اعتراضی هواداران سازمان مجاهدین خلق مقابل مقر سازمان ملل گزارش داد:

امسال سازمان های حقوق بشری ترجیح دادند برنامه اعتراضی ترتیب ندهند. البته جمعیتی از گروه های اپوزیسیون برای اعتراض به جمهوری اسلامی گردهم آمده بودند. برخی از معترضان شامل سلطنت طلبان و گروه های چپ گرا از جمله کمونیست کارگری بود که تعدادشان از چند ده نفر فراتر نمی رفت.

البته بزرگترین تجمع اعتراضی از سوی سازمان مجاهدین خلق[گروهک تروریستی منافقین] سازماندهی شده بود. برخی از سیاستمداران راست گرای آمریکایی از جمله جان بولتون، نماینده جورج بوش در سازمان ملل، در میان هواداران این سازمان حضور داشتند.

تعداد حضار را می توان بین دو تا سه هزار نفر تخمین زد. نکته قابل توجه حضور پررنگ و پرشمار افراد غیر ایرانی در این تجمع بود.

در صحبتی که با این افراد داشتم، می گفتند که نظری ندارم. در عین حال یک مرد سیاهپوست سالخورده ای که ساکسافون به گردن و کلاه زرد رنگ مجاهدین[منافقین] را بر سر داشت و همچنین سه نوجوان سیاهپوست گفتند که از طرف کلیسای خودشان و کشیشان به جمعیت پیوستند و اطلاع دقیقی از سازمان نداشتند. مجاهدین[منافقین] حاضر در محل توضیحی در مورد حضور افراد غیرایرانی حاضر در این تجمع ندادند و فقط گفتند هوادار هستند.

 

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.