سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

نقش رسانه‌های ایران در جلوگیری از حمله آمریکا به سوریه

به گزارش سرویس سیاسی کله پوک ها، “تسفی یحزکیلی” کارشناس خاورمیانه کانال ده رژیم صهیونیستی گفت: “ترکیه و کشورهای عربی با عقب نشینی اوباما از حمله به سوریه دستپاچه شدند و
اتحادیه عرب با صدور بیانه ای اعلام کرد، از طرح روسیه برای حل بحران روسیه استقبال می کند.”
وی افزود: “ترکیه سکوت کرده و واکنشی از خود نشان نمی دهد زیرا برای سرنگونی نظام سوریه لحظه شماری می کرد. در صورت موافقت همه طرفها با طرح روسیه، ترکیه چاره ای جز پذیرفتن این طرح را ندارند. اما دولتهای عربی از هم اکنون موافقت خود را با طرح روسیه اعلام کردند.”


تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات “شادی احمد” تحلیلگر سوری در گفتگو با شبکه المنار را پخش کرد.
وی گفت: “سلاح شیمیایی سوریه از عوامل بازدارنده در مقابل رژیم اسرائیل است، پس از جنگ 33 روزه لبنان به این نتیجه رسیدیم که مهمترین سلاح بازدارنده برای رویارویی با این رژیم، موشک است. بنابراین سوریه با برخورداری از سامانه های موشکی زره بازدارنده ای در برابر دشمنان و تجاوزگران ایجاد کرده است.”
این تحلیلگر سوری خاطرنشان کرد: “خروج سلاح شمیایی از ساختار پدافندی سوریه، تاثیر بر قدرت بازدارندگی سوریه نخواهد داشت.”
تسفی یحزکیلی در ادامه اظهارات خود، تأکید کرد: “نداف ایال دبیر اخبار بین الملل، باراک اوباما را به اردک لنگ تشبیه کرده است؛ و شما هم الان می گویید که چگونه یک اردک لنگ می تواند برای دومین بار رئیس جمهور شود”.

وی با اشاره به موفقیت رسانه های ایران، سوریه و حزب الله در تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور آمریکا، گفت: “سوریه، حزب الله و ایران توانستند با مواضع رسانه ای خود رئیس جمهور آمریکا را از ورود به جنگ بترسانند؛ البته فقط این نیست زیرا اوباما مشکلات بزرگی دارد که به صورت زنجیره وار هستند؛ در مصر نیز مشکلات و نگرانی هایی وجود دارد.

این تحلیلگر صهیونیست ادامه داد: “هم پیمانان آمریکا یعنی قطر، عربستان و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس دیگر یک پدر و حامی آمریکایی ندارند؛ عقب نشینی اوباما این کشورها را نگران و مرعوب کرد و آنها تنها مانده اند به همین دلیل همه آنها مجبورند طرح روسیه را تأیید کنند.”

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.