سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

پرونده مرگ مرموز زن جوان با صدور کيفرخواست براي همسرش به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.
به گزارش خبرنگار مهر، هفدهم آبان ماه سال 89 مرگ مشکوک زن جواني به ماموران کلانتري 136 فرجام اطلاع داده شد. در ادامه تيمي از ماموران تجسس کلانتري در خانه اين زن در خيابان هنگام حاضر شده و با جسد او در حاليکه يک کيسه پلاستيکي بر روي سرش کشيده شده بود و شال به دور گردنش گره خورده بود روبرو شدند.
همسر اين زن در جريان بررسي ها گفت: ساعت 7:30 صبح به محل کارم رفتم. ساعت 2:30 عصر پسرم با من تماس گرفت و گفت حال مادرش خوب نيست. سريع خود را به خانه رسانده و با جسد همسرم در حاليکه خودکشي کرده بود، روبرو شدم.
پسر اين زوج نيز در تحقيقات گفت: بر روي جسد مادرم نامه اي قرار داشت که در آن وصيت خود را نوشته بود اما حالا اين نامه ناپديد شده است.
با توجه به مشکوک بودن صحنه جرم، جسد به پزشکي قانوني منتقل شد و تيمي از کارآگاهان تحقيقات در اين زمينه را آغاز کردند.
ماموران در جريان تجسس هاي خود متوجه شدند برخلاف ادعاهاي همسر اين زن که گفته بود از ساعت 7:30 تا 14:30 در محل کارش بوده است ساعت 10:50 صبح او در فاصله 300 متري خانه اش قرار داشته است. همچنين تحقيقات حکايت از اختلاف شديد اين زوج داشت به طوري که آنها مدام با يکديگر درگير مي شدند از سوي ديگر وجود يک وصيت نامه در صحنه جرم و ناپديد شدن آن قبل از حضور ماموران باعث شد موضوع خودکشي کمرنگ و احتمال قتل زن جوان از سوي همسرش مطرح شود.
بازپرس جنايي تهران نيز پس از بررسي شواهد و دلايل موجود براي فرد 40 ساله به اتهام قتل همسرش قرار مجرميت صادر کرد که پرونده با صدور کيفرخواست به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.