سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

مدت زمان خدمت سربازی در سال 94

خدمت سربازی در سال 94

سردار ابراهیم کریمی، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ، اظهار کرد: در سال 94 افزایش خدمت سربازی نخواهیم داشت و طول مدت خدمت همچون سال قبل 21 ماه خواهد بود.

وی ادامه داد: قرار بود در سال 94 خدمت سربازی به 24 ماه افزایش یابد ولی با توجه به دلایلی همچون استقبال جوانان از سربازی این موضوع لغو و در حال حاضر قرار بر آن شد که طول خدمت به 24 ماه افزایش نیابد و همچون سال 21 ماه باشد.

ادامه توضیحات در مدت زمان خدمت سربازی در سال 94 در ادامه مطلب

 

 

سردار کریمی با اشاره به اینکه تا چند ماه آینده تعداد سربازها به اندازه ی کافی خواهد بود و کسری تعداد سرباز نخواهیم داشت، افزود: موضوع کسر خدمت‌ها همچون سال قبل اجرا می‌شود، همچنین دستورالعمل جدید طول مدت خدمت سربازی در سال جاری به زودی ارائه می‌شود.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در رابطه با خرید جریمه مشمولان غایب خاطر نشان کرد: راستی آزمایی مدارک این افراد در حال انجام است و شماره حسابی که قرار است این افراد جریمه خود را از این طریق به خزانه واریز کنند، مشخص شده و به زودی اعلام می‌شود.

گفتنی است، بر این اساس مدت خدمت دوره ضرورت 21 ماه است و در مناطق عملیاتی و امنیتی 3 ماه، مناطق محروم و بد آب و هوا 2 ماه و به ازای هر فرزند 2 ماه از خدمت ضرورت کاسته خواهد شد و مدت خدمت کارکنان وظیفه مامور در دستگاه‌های غیرنظامی به‌جز یگان‌های حفاظت، همچنان برابر مقررات سال 93، 24 ماه خواهد بود.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.