سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

ماجرای اسید پاشی اصفهان و دانلود فیلم جراحت وارده به یکی از قربانیان

اسید پاشی اصفهان

اصل ماجرا از آنجا آغاز شد که اعلام شد در اصفهان، به چهره زن جوانی اسید پاشی شده و اندکی بعد هم اعلام شد این حادثه تکرار شده و این تکرار ادامه یافت! تا آنجا که طی چند روز، 4 حادثه اسید پاشی در شهر‌ آرام و مذهبی اصفهان رقم خورد و زمینه‌ای شد برای اما اگرهای فراوان. از یک سو مردم و خانواده‌هایی که این اخبار را می‌شنیدند، نگران سلامت خود و فرزندانشان بودند و از دیگر سو دائما بر التهاب و تب و تاب ماجرا افزوده و بازار شایعات داغ و داغتر می‌ شد و شایعه می شد به خانم های بدحجاب اسید پاشی می شود.

نخست در پاسخ به این شایعات حجت‌ الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و یکمین نشست خبری خود اظهار داشت:

براساس اطلاعات جمع‌ آوری شده در این زمینه تاکنون تأیید نشده است که این اقدامات به علت بی‌حجابی افراد صورت گیرد چرا که با توجه به ارتباطاتی که با این افراد گرفته شده است این افراد جزو بی‌حجاب‌ها نبوده‌اند و اطلاعاتی که در برخی سایت‌ها آمده است تأیید شدنی نیست.

اژه‌ ای افزود: بسیار ناگوار است که خانمی جوان ظاهر خود را به طور کل تا پایان عمر از دست بدهد و علاوه بر رنج بیماری برای خود و خانواده و عذاب معالجه و تبعات پس از آن از هزینه درمان نیز رنج بکشد.

وی تصریح کرد: درست است که این اقدام قابل قصاص است و عاملان اینگونه اقدام حتماً باید مجازات شوند ولی باید مجازاتی بازدارنده در این مورد صورت گیرد تا دیگر کسی جرأت نکند دست به اینگونه اقدامات بزند.

 

فیلمی بسیار ناراحت کننده از جراحت وارد شده به یکی از قربانیان این جنایت قراردارد که دیدن آن به کودکان و افراد دارای ناراحتی قلبی توصیه نمی شود.

 

دانلود فیلم جراحت وارده به یکی از قربانیان اسید پاشی در اصفهان

 

با عرض پوزش : متاسفانه این فیلم ، فیلم جراحت وارده به قربانی اسید پاشی نبوده و این فیلم بصورت اشتباه در فضای مجازی منتشر شده است.

 

البته می توانید فیلم مصاحبه با قربانیان اسید پاشی را در زیر مشاهده کنید

 

فیلم مصاحبه با قربانیان اسید پاشی اصفهان

 

فیلم جدید در مورد اظهار نظر الهام چرخنده در مورد اسیدپاشی اصفهان

 

فیلم اظهارت الهام چرخنده در مورد اسیدپاشی اصفهان

 

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.