سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

فال روزانه یکشنبه ۱۱ اسفند

فال روزانه
فال روزانه متولدین فروردین

برخی فرصت های پول‌ساز امروز یا در آینده نزدیک پیش پای شما قرار خوهند گرفت. اگر تصمیم به تغییر شغل خود دارید، امروز فرصت خوبی برای این کار است و همه مراحل لازم بسیار سریع تر پیش خواهند رفت. شاید لازم باشد در رزومه کاری خود یا در مهارت های شغلی تغییری ایجاد کنید. در این مسیر می توانید از کارشناسان یا افراد متخصص کمک بگیرید. امروز از اینکه به شدت مورد توجه و علاقه فردی قرار می گیرید که برای شما ارزش بسیاری دارید، تعجب خواهید کرد. با اینکه بسیار دوست دارید سریعا در این امر تصمیم گیری کنید اما واقعیت این است که نباید عجول بود و باید کمی صبر داشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز از آغاز کردن پروژه های فکری خود و اجرایی کردن آن کمی هراس دارید. اگر با این هراس پی بروید، احتمال دارد در میانه راه دچار خستگی بشوید و دیگر نخواهید به مسیر خود ادامه دهید. سعی کنید در وسط روز و هنگام ناهار، بیرون بروید تا کمی هوا بخورید و نفس های عمیق بکشید و استرس را از خود دور کنید. شاید بد نباشد انرژی خود را بر تکمیل برخی کارهای کوچک قرار دهید و پروژه های بزرگ را به فردا موکول کنید. این را همیشه به یاد داشته باشید استرس زیاد بر سلامت جسم شما تاثیر بدی دارد. امروز در رابطه عاشقانه خود نیز نمی توانید حضور قلبی لازم را داشته باشید. شاید حرف زدن با شریک عاطفی تان تا اندازه ای این فاصله را از میان بردارد. خوشبختانه امروز جسارت بسیاری دارید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز صبح اگر با چهره گرفته و غمگین به سرکار بروید چندان روز خوبی نخواهید داشت زیرا انرژی منفی خود را به دیگران نیز منتقل می کنید. اما کار درست این است که با گشاده رویی با همکاران خود رفتار کنید. برای شاد بودن و استفاده از انرژی های فضا تلاش خود را بکنید که همه چیز به شما و حس های شما بستگی دارد. امروز در رابطه عاشقانه خود نیز کمی عصبی و زودرنج خواهید بود. به جای اینکه سکوت اختیار کنید بهتر است حرف بزنید شهامت بیان هر چه ناراحتتان می کند را داشته باشید تا بتوانید دوباره شادی را به زندگی عاطفی خود بازگردانید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ترکیب بسیار جالبی از اشتیاق و سازگاری هستید. از همه این انرژی ها استفاده کنید. با آرامش سرکار بروید و اگر لازم شد سریع تر از موعد به خانه بازگردید تا بعدازظهر را برای مدت طولانی تری در کنار شریک عاطفی خود باشید. امشب را در کنار معشوق به رستوران رمانتیکی بروید و از لحظه های عاشقانه در کنار هم لذت ببرید. هر دو می توانید از انرژی های مثبت امروز برای بهبود مشکلات یا هیجان بیشتر بخشیدن به رابطه خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

تلاش هایی که برای برطرف کردن مشکلات حاضر در خانه انجام داده اید، سرانجام امروز به نتیجه می رسند و می توانید از انرژی های خوب امروز استفاده کنید. احتمالا باید منتظر مهمانان ناخوانده ای باشید که به طور غرمنتظره برای شام به منزل شما می آیند. اما این مساله شما را ناراحت نمی کند زیرا دست‌پخت خوبی دارید و خیلی سریع هم می توانید یک غذای خوشمزه آماده کنید. امروز این شهامت را دارید تا از حصارهای محدودکننده در رابطه عاشقانه خود عبور کنید. می توانید با فردی که بسیار دوستش دارید لحظه های بسیار خوبی را تجربه کنید و بیش از پیش به هم نزدیک شوید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز در محله شما تغییرات مثبتی روی می دهند. به طور مثال، ممکن است همسایه جدیدی پیدا کنید یا فروشگاه بزرگی در نزدیکی خانه تان افتتاح شود. هرچه هست، موجب رفت و آمد و تغییرات خوب در محل زندگی شما می شود. شریک عاطفی شما امروز بسیار پرهیجان است و اشتیاق فراوانی دارد. شما هم چندان بی میل نیستید تا افکار و حرف های دل خود را بیان کنید. اگر هم مجرد هستید یا به تازگی وارد رابطه شده اید، خیلی خود را محدود نکنید و از همه لحظه های زندگی خود لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مهر

شما با مهارت های درونی برای برطرف کردن مشکلات مالی، امروز نیز می توانید به خوبی مسایل مالی که کمی مشکل‌ساز به نظر می رسند را مدیریت کنید. ممکن است پول اندکی از جایی که انتظار نداشته اید به دستتان برسد که باید آن را برای مواقع مبادا نگهدارید. پول های خود را به روشی منطقی و مناسب خرج کنید. به این ترتیب می توانید برای موفقیت های طولانی مدت برنامه ریزی کنید. انرژی های امروز این فرصت را به شما می دهند تا در رابطه عاشقانه خود لحظه های بسیار خوب و شادی را تجربه کنید. امروز با نگاهی دقیق و موشکافانه متوجه می شوید شریک عاطفی تان تا چه اندازه خاص و دوست داشتنی است.

فال روزانه متولدین آبان

اطرافیان و به ویژه یک فرد خاص امروز به حمایت شما نیاز دارند، نه سخنرانی های شما. به او این ایمان را بدهید که هر لحظه اراده کند شما در کنارش هستید و حرف هایش را می شنوید. به هر طریقی می توانید به او کمک و مهربانی کنید. مطمئن باشید اگر زمانی شما به کمک او نیاز داشتید، او در خدمت شما خواهد بود. البته در این مسیر به سلامت جسم خود نیز فکر کنید. برای این منظور بد نیست ورزش کنید و مثلا باشگاه بروید. اگر امروز به مهمانی یا رویداد اجتماعی دعوت شدید، در آن شرکت کنید و با اشتیاق زیاد هم بروید. این حضور باعث می شود تا با فردی آشنا شوید که بسیار موردعلاقه شما است و با دیدن او قلبتان به تپش می افتد. این را همیشه در نظر داشته باشید فقط با صداقت می توان در یک رابطه موفق بود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز می توانید پروژه کاری که مدت ها است روی انجام آن کار می کنید را به انجام برسانید. شاید در انتهای کار نام شما به عنوان فردی که بخش اصلی و اعظمی از این پروژه را به انجام رسانده است، ثبت نشود. اما واقعیت این است که مهره اصلی این پروژه شما بوده اید و امروز نیز از صبح تا آخر شب در تکمیل آن تلاش خواهید کرد. امروز این فرصت را دارید تا متوجه شوید فرد موردعلاقه شما چه احساسی به شما دارد. شاید او در بیان احساسات خود کمی خجالتی به نظر برسد اما بالاخره طوری حرف خواهد زد تا شما متوجه علاقه او بشوید.

فال روزانه متولدین دی

امروز یک قرار یا حضور در جمعی که بسیار دوست داشته اید را از دست خواهید داد. دلیل آن نیز رویدادهای ناخواسته ای است که در محل کار روی می دهند و از کنترل شما هم خارج هستند. اما ناراحت نباشید. همان بهتر که نمی روید زیرا دوستانتان نیز لحظه های شاد و آرامی را تجربه نخواهند کرد. شاید بهتر باشد وقت خود را برای انجام کارهای عقب افتاده صرف کنید. امروز سرانجام کشف خواهید کرد فردی که شما دوستش دارید چه احساسی به شما دارد و در مورد شما چگونه فکر می کند. این باعث می شود تا رابطه دوستانه خود را در همان حالت نگه دارید و از این مورد توجه بودن لذت خواهید برد.

فال روزانه متولدین بهمن

شما در چند هفته گذشته بسیار سخت کار کرده اید. این سخت‌کوشی کمی از حالت نرمال خارج شده است و در خواب و خوراک شما نیز تاثیر گذاشته است به طوری که حتی ممکن است در خواب نیز مغزتان حول محور کار و پروژه های کاریتان کار کند. اما این را بدانید که نتیجه این کارها همه این خستگی ها را از جسم و روح شما برخواهد داشت. امروز به این نتیجه می رسید که باید در مورد خواسته های خود بیشتر توضیح دهید و بیشتر آنها را شفاف سازی کنید. در رابطه عاطفی خود باید با توضیح برخی مسایل سوءتفاهمات را برطرف کنید. اجازه هم ندهید چیزی شما را از مسیر موفقیت و پیشرفت باز دارد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز یا امشب را با زیبایی های عاشقانه سپری خواهید کرد. شاید همه روز را در کنار فرد خاصی باشید که بسیار به او علاقه دارید. برای رمانتیک کردن فضا می توانید از شمع و عطر خوب و لباس های زیبا نیز بهره بگیرید. با یکدیگر به یک رستوران شیک که فضای رمانتیک نیز دارد بروید و لحظه های نابی را در کنار یکدیگر تجربه کنید. چه اشکالی دارد با هم یک جشن دونفره راه بیندازید. عشق همیشه در جریان و رقابت است. امروز بسیار دوست دارید یک تصمیم اساسی اتخاذ کنید. اما شاید لزومی به این کار نباشد. فقط از انرژی های خوبی که در فضا جاری است استفاده کنید.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.