سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

فال روزانه

فال روزانه فروردین:

چیزهایی مثل محبوبیت، نامی نیک و روابط با افراد خاص و جامعه برای شما بسیار مهم خواهد بود. می توانید به همه اینها برسید و ساعات کاری را با برنامه معمولتان صرف کنید. احتمالا کارهای زیادی خواهید داشت و اصلا خسته نخواهید شد.

فال روزانه اردیبهشت:

ساعات صبح و عصر یک زمینه هیجانی متعادل برایتان فراهم می کنند که بسیار به آن نیاز دارید. وقت خوبی برای گذراندن اوقاتی مفرح همراه با جنبه های عملی و همچنین نیاز به داشتن توجه اضافی به جزییات است.

فال روزانه خرداد:

ساعات عصر برای شما پر از بی ثباتی و تحریک پذیری خواهد بود. الان خیلی وقت مناسبی برای آغازهای تازه نیست. باید روی کارهای خانگی ساده تمرکز کنید. می توانید محل کارتان را تمیز کنید و پر کردن فرم های اداری هم ممکن است در برنامه تان باشد.

فال روزانه تیر:

ساعات روزتان می تواند پر از کارهای روزانه معمولی مثل کارهای خانه، و خانه داری باشد. چیزهایی مثل درمان، مسافرت، مکالمات کاری، دادوستدکالاهایکوچک، تحقیقات اطلاعاتی و کاغذبازی می توانند در برنامه امروزتان باشند.

فال روزانه مرداد:

ساعات عصر برایتان مثبت ترین ساعات روز خواهند بود. در این هنگام می توانید از موقعیت هایی استفاده کنید که در آنها به راحتی با افراد جالبی تعامل داشته باشید و یافته هایتان را به آنها نشان دهید. افراد مجرد ممکن است امشب معشوقه خود را پیدا کنند. سعی کنید که از به هدر دادن پول و زمان در هنگام صبح اجتناب کنید.

فال روزانه شهریور:

امروز احساس راحتی زیادی می کنید و مطمئنا این جذاب ترین ویژگی شما در تمام روز خواهد بود. تعادلتان را حفظ کنید و عقیده تان را بر هیچ کس تحمیل نکنید. فقط کارهای خودتان را به شیوه ای آرام و محجوبانه انجام دهید.

فال روزانه مهر:

امروز روزی نیست که کاری را بکنید که درمورد آن صددرصد دانش ندارید. وقت خوبی است تا بعضی از پروژه های کوچک را تمام کنید و درنهایت اختلافات حل نشده را بخوابانید. در ساعات عصر هم بحث هایی خواهید داشت و در جمع حضور می یابید.

فال روزانه آبان:

هنگام صبح به طور ویژه ای احساس جذابیت می کنید. شاید بطور بی معنی با همه چیز ور بروید. اتفاقات عصر وسواسی ترین تغییرات را در اینکه چگونه تعاملات انسانی را درک می کنید در پی خواهند داشت. جنبه های بیشتری از آن را خواهید دید.

فال روزانه آذر:

امروز حس وظیفه شناسی در تمام روز راهنمای شما خواهد بود. آنهایی که ممکن است مسئولیت هایشان را فراموش کرده باشند توسط اطرافیانشان یاداوری خواهند شد- مثلا مدیر، همکار، مشتری یا والدین. برایتان سخت خواهد بود که احساس آزادی و استقلال کنید.

فال روزانه دی:

باید به این فکر کنید که روزتان را با تمام کردن کاری که آغاز کرده اید و تحلیل اتفاقات اخیر صرف کنید. اگر به جزییات عملی توجه کنید و چشمانتان را به روی حقایق باز کنید هردوی این ها موثر خواهند بود. برای یک تغییر ناگهانی در محیط یا اخلاقتان به هگام عصر آماده باشید.

فال روزانه بهمن:

در هرکاری که انجام می دهید مراقب باشید. باید سعی کنید که از قوانین پیروی کنید، حتی بی اهمیت ترین آنها. هرچه بیشتر تابع قانون باشید، نتایج بهتری نیز خواهید گرفت. هنگام عصر هم مسئولیت های جدیدی به دوشتان گذاشته می شود.

فال روزانه اسفند:

تا هنگام عصر چیزهای زیادی ذهنتان را به خود مشغول می کنند. هدف اصلی امروز این است که به طور مسئولانه بین واقعیت و توهم تمایز قایل شوید. داستان سرایی نکنید، به جای آن تلاش کنید تا به وضعیت واقعی مسایل واقف شوید. شاید حداقل برای آلان مجبور شوید که اقرار کنید به کسی وابسته هستید.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.