سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

فرهاد ظریف و دخترش در جشن قهرمانی والیبال بازیهایی آسیایی

اعضای تیم ملی والیبال ایران پس از قهرمانی در رقابت های آسیایی در حالی که فرزندان خود را آغوش داشتند قهرمانی را جشن گرفتند.

فرهاد ظریف بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال در بازی‌های آسیایی گفت: باید همین جا اعلام کنم که این قهرمانی را مدیون خانواده‌ خودم هستم. همسرم در این مدت مانند شیر در کنارم بود و هیچ وقت اعتراضی نسبت به این موضوع نکرد و من توانستم به تیم ملی برگردم. خو‌شبختا‌نه شب‌های پر افتخاری را والیبال و ورزش ایران پشت سر گذاشت.

فرهاد ظریف و دخترش

ظریف درباره بازی فینال گفت: بازی خوب و با استرس بالایی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم با اختلاف خوبی تیم ژاپن را شکست دهیم. در هر صورت این بازی در حد فینال بازی‌های آسیایی بود و ژاپن هم چیزی برای از دست دادن نداشت. همین جا باید اولین مدال طلای والیبال در بازی‌های آسیایی را به روح آقای “حسین معدنی ” تقدیم کنم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان والیبال ایران 40 بازی با سطح بالا را پشت سر گذاشتند، اما در تمامی مسابقات در اوج آمادگی بودیم. هر چند که خستگی زیادی را برای رسیدن به این مدال طلا تحمل کردند.

فرهاد ظریف و دخترش

فرهاد ظریف و پوریا فیاضی بازیکنانی بودند که پس از قهرمانی با فرزندان خود قهرمانی را جشن گرفتند. در این میان فرهاد ظریف و دختر سه ساله اش ترمه توجه بیشتری را به خود جلب کردند. ظریف در حالی که دخترش را در آغوش داشت اشک می ریخت.

مدال طلای والیبالیست های ایران بیست و یکمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در اینچئون محسوب می شود.

فرهاد ظریف

تصویر زیر نیز از بازی ایران کویت فرهاد ظریف به همراه دختر نازش

فرهاد ظریف به همراه دختر نازش

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.