سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

بهترین نوشیدنی ضد سرطان

 نوشیدنی ضد سرطان

سرطان بیماری است که هر روز بیشتر از پیش در کشور ما شایع می شود بهترین کار امروزه ثابت شده است که تغدیه می تواند تاثیر بالایی در پیشگیری از سرطان داشته باشد.نوشیدنی می تواند بهترین چیز برای پیشگیری از سطان باشد در میان انواع خوراکی ها چای سبز را باید نوشیدنی ضدسرطان دانست که این خواص به مقدار بالای ترکیبات آنتی اکسیدانی مربوط می شود.

کاتشین عامل ضدسرطانی چای سبز است

به گزارش سرویس بهداشت و سلامت قدس آنلاین؛ از آنجا که چای سبز بیشترین مقدار مولکول های ضدسرطانی را دارد،‌ گل سرسبد خوراکی های ضدسرطان لقب گرفته است. این مولکول ها کاتشین نام دارند که از خانواده فلاونوئیدها بوده و یک سوم وزن برگ های چای را تشکیل می دهد. چای سبز در مقایسه با چای سیاه مقدار بیشتری کاتشین دارد زیرا چای سیاه فرایند تخمیر را تحمل می کند که بخشی از کاتشین و دیگر فلاونوئیدها تغییر می یابند.
این مولکول ها قدرت مقابله با بسیاری از فرایندهای سلول های سرطانی برای رشد و تکثیر را دارند. در واقع، زمانی که سلول های سرطانی برای ایجاد تومور تکثیر می یابند به شبکه ای از رگ های خونی نیاز دارند تا تغذیه شوند و قدرت تکثیر داشته باشند. ترکیبات چای سبز مانع از ایجاد این شبکه خونی و در نتیجه تکثیر می شوند.

نحوه تهیه و مقدار مصرف چای سبز(نوشیدنی ضد سرطان)

بگذارید چای سبز به آرامی به مدت 8 تا 10 دقیقه دم بکشد تا حداکثر مقدار کاتشین وارد آب شود.هر چه چای بیشتر دم بکشد، مقدار کاتشین افزایش می یابد. همچنین برگ های تازه چای نسبت به چای خشک ارجحیت دارد.
به نظر می رسد مصرف سه فنجان چای سبز در روز برای تاثیر ضدسرطانی کافی باشد.

 

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.