سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

رئیس پلیس کشور:

طرح امنیت اخلاقی تعطیل نشده است و قاطعانه اجرا می شود

طرح امنیت اخلاقی تعطیل نشده است و قاطعانه اجرا می شود

رئیس پلیس کشور با بیان اینکه دولت یازدهم تا کنون اظهار نظری در مورد طرح امنیت اخلاقی نکرده است، گفت: طرح امنیت اخلاقی تعطیل نشده است و پلیس آن را قاطعانه اجرا می کند.

وی با بیان اینکه پلیس در این حوزه به وظیفه خود عمل می کند و دولت نیز تازه در حال استقرار است تاکید کرد: دولت تدبیر و امید تا کنون در این باره نه اعلام موضع کرده ونه قولی را به پلیس داده است. این دولت در حال استقرار است و ما نباید انتظارات خودمان را از آنها افزایش دهیم ضمن اینکه اولویت اول مباحث اقتصادی است.

رئیس پلیس کشور ادامه داد: تا کنون جلسه ای نیز با وزیر کشور برگزار نکردیم اما این جلسه حتماً برگزار شده و دستگاه ها نیز باید به وظایف شان عمل کند پلیس در حوزه امنیت اخلاقی سیاست گذار نیست اما از روش های جدید استقبال می کند.

وی در مورد برخورد با بی حجابی در فرودگاه ها گفت: فرودگاه جزوی از خاک کشورمان است که با حساسیت ویژه کنترل می شود و پلیس طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی را در فرودگاه ها با قاطعیت به اجرا در می آورد البته ممکن است برخی مسافران خارجی در این مورد توجیه نشده باشند اما باید قوانین برای این افراد توضیح داد شود. طرح امنیت اخلاقی تعطیل نشده است و همچنان ادامه دارد.

احمدی مقدم در خصوص انتقال مواد مخدر از سوی حاجیان بیان کرد: عده ای از حاجیان برای مصارف شخصی خود مواد مخدر را حمل می کردند که در عربستان سالانه بین ۵۰ تا ۶۰ نفر از حجاج دستگیر می شدند اما خوشبختانه با اقدامات خوب پلیس در سه سال اخیر هیچ زائر ایرانی به اتهام حمل مواد مخدر در عربستان دستگیر نشده است.

به گفته وی بر اساس هماهنگی و گفته های رئیس سازمان حج و زیارت به منظور جلوگیری از بروز مشکلات برای حاجیان پرواز حجاج ماه محرم و صفر در پایان حج تمتع به فرودگاه امام خمینی(ره) منتقل می شود. پرواز حجاج از فرودگاه مهرآباد مشکلاتی را به وجود می آورد و ما شاهد هستیم هر ساله بسیاری از حاجی ها به خاطر گرفتار شدن در ترافیک اطراف فرودگاه ها ساک به دست در حال حرکت به سمت ترمینال ها هستند.

رئیس پلیس کشور افزود: امسال نیز پلیس راهور طرح های ویژه ترافیکی را در اطراف فرودگاه به اجرا در می آورد و از بدرقه کنندگان و استقبال کنندگان می خواهیم با توجه به پر شدن ظرفیت فرودگاه همگی به استقبال یا بدرقه نیایند.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.