سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

سکوت همه در ۸ ساله احمدی نژاد

سکوت همه در ۸ ساله احمدی نژاد

نماینده مردم تبریز و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مطمئنیم اگر روند اقدام های وزارت امور خارجه همچنان با روند منطقی و عقلانی دکتر ظریف و تیم همراه وی پیش رود، دستاوردهای بزرگتری عاید ملت خواهد شد.
مسعود پزشکیان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار امور مجلس شبکه ایران با بیان این مطلب که دکتر ظریف و تیم هسته ای کار بزرگ و کارستانی انجام دادند،خاطر نشان کرد: سیاست های دولت احمدی نژاد ما را در عرصه بین الملل منزوی کرده بود، ‌به طوری که با اکثریت آراء علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر می کردند،‌اما دکتر ظریف این رویه را تغییر داد.
وی بیان داشت: از جمله اقدامات دکتر ظریف،‌این است که دیگر آمریکا و غرب به راحتی گذشته نمی توانند علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر کنند.
این نماینده مجلس معتقد است: وزارت امور خارجه با اقداماتی که انجام داده است دستاوردهای بزرگ و مهمی را درعرصه بین الملل نصیب ملت و کشور ایران کرده است، بنابراین نباید با اهداف و اغراض سیاسی این دستاوردها را زیر سووال ببریم.
متوقف شدن تحریم ها، جلوگیری از صدور قطعنامه و تحریم های جدید علیه ایران را بسیار حایز اهمیت و قابل تقدیر دانست.
پزشکیان با انتقاد از تذکر دسته جمعی برخی از نمایندگان مجلس به دکتر ظریف، افزود: جای تأسف و سووال دارد آقایانی که امروز به سرعت و دست به نقد اقدام به تذکر و سووال می کنند،‌چرا در دوران مدیریت احمدی نژاد،‌ در برابر هر کاری او و دولتش انجام می داد، ساکت بودند و مخالفتی را از آنها شاهد نبودیم.
نماینده تبریز و اسکو ادامه داد: انصاف حکم می کند که دوست و دشمن را یک جور نبینیم و اقدام های آنان را نسبت به منافع و منفعتی که برای کشور و مردم دارد،‌مورد ارزیابی قرار دهیم.
وی اضافه کرد:۸ سال احمدی نژاد هر کاری که می خواست انجام داد، اما آقایان مدعی اصولگرایی اقدامی انجام ندادند، ‌بنابراین بهتر است آقایان که ادعای اصولگرای دارند اندکی هم منصف باشند،‌چرا که شرط اولیه اصولگرا بودن،‌انصاف است که کارهای مثبت کسی را خراب و بد جلوه ندهند و درمقابل اقدام منفی و مضر دیگران به حال مردم و کشور را خوب وانمود نکنند.
روز یکشنبه هفته جاری ۲۰ تن از نمایندگان که اکثر آنها عضو فراکسیون اصولگرایان بودند،طی تذکری خطاب به حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران خواستار تجدید نظر وی در ادامه خدمت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه شدند.

.

گردآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : بحث آزد

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.