سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

سند محرمانه ای که اسرائیل به کاخ سفید ارسال کرد/ایران و آمریکا برای دور زدن ۵ کشور دیگر در ارتباط هستند!

سند محرمانه ای که اسرائیل به کاخ سفید ارسال کرد

دبکا نوشت: روز پنج شنبه 14 نوامبر اسرائیل سندی محرمانه به کاخ سفید ارسال کرد که بر اساس آن در صورت جواب دادن استراتژی اوباما و کری، ایران چه زمانی به تسیحلات هسته ای دست پیدا می کند؟

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ این سند خطاب به شورای امنیت ملی به ریاست سوزان رایس، نوشته شده بود.

ارتباطات بین دفتر نخست وزیر اسرائیل و وزارت خارجه آمریکا از زمان تند شدن لحن سخنان جان کری و نتانیاهو در مورد یکدیگر کاهش یافته است.

منابع دبکا می گویند که رایس و شورای امنیت ملی موضعی نقادانه نسبت به سیاست های وزارت خارجه کشورشان در خصوص ایران، عربستان سعودی، مصر و کشورهای حاشیه خلیج فارس دارند.

با این حال، سند اسرائیل به خودی خود به سیاست های دولت اوباما حمله نمی کند اما به این اشاره دارد که اگر پیشنهاد دولت اوباما مورد پذیرش قرار گیرد برنامه بمب اتمی ایران چگونه ادامه پیدا می کند.

بخش عمده ای از این سند دارای مسائل فنی است. این سند نتیجه گیری می کند که با تاخیر 6 ماهه در برنامه ایران استراتژی دیپلماتیک امریکا راه دستیابی ایران به بمب را کوتاه می کند.

این سند اسرائیل همچنین به سخنان جان کری در مورد اینکه نتانیاهو بدون اطلاع از جزئیات به پیشنهاد امریکا حمله می کند انتقاد می کند.

دبکا در ادامه نوشت: تهران و اشنگتن همچنان از کانال های ارتباطی پشتی در جهت دور زدن پنج قدرت دیگری پیش از دیدار در ژنو ادامه می دهند.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.