سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

دو پسر شرور که به عنوان مسافر و با استفاده از شيشه نوشابه شکسته رانندگان را مجروح و خودروي آنها را به سرقت مي بردند ، شناسايي و دستگير شدند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، ساعت يک بامداد يکم بهمن سال گذشته ماموران کلانتري 111 هفت چنار هنگام گشت زني در خيابان آريانا به سرنشين يک دستگاه خودرو سواري پرايد سفيد رنگ 131 مشکوک شدند .

 

با توقف پرايد و انجام بررسي هاي اوليه مأموران کلانتري متوجه شدند که خودرو داراي سابقه سرقت به شيوه “سرقت به عنف” است که بلافاصله سرنشين خودرو به نام حميد 38 ساله دستگير و به کلانتري منتقل شد .

 

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع “سرقت به عنف” و به دستور قاضي رضوانفر ، داديار شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران ، پرونده براي رسيدگي در اختيار پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

 

با آغاز رسيدگي به پرونده ، “حميد” پس از اطلاع از سرقتي بودن خودرو به کارآگاهان عنوان داشت که خودرو را از يکي دوستانش به نام شاهين تحويل گرفته است. همزمان کارآگاهان با شناسايي مالک خودرو از وي براي شناسايي سرنشين خودرو و حضور در پايگاه هشتم پليس آگاهي دعوت به عمل آورده و مالک خودرو پس از حضور در پايگاه هشتم در اظهاراتش عنوان کرد که خودرو پرايدش به شيوه زورگيري مورد سرقت قرار گرفته اما حميد را به عنوان سارق مورد شناسايي قرار نداد .

 

مالک خودرو در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ساعت دو بعد از ظهر 26 دي ماه در خيابان کارون ، دو نفر به عنوان مسافر دربست سوار ماشين شدند و يک نفر از آنها در صندلي جلو و نفر دوم در صندلي عقب نشستند و به طرف شهرک راه آهن حرکت کرديم . در يکي از کوچه هاي فرعي ، اين دو نفر از من خواستند تا لحظه اي توقف کنم که ناگهان سرنشين صندلي عقب در لحظه پياده شدن ، يک شيشه نوشابه را شکست و به سمت من حمله کرد و با زخمي کردن من از ناحيه دست ، به زور مرا از ماشين پياده و پس از سرقت ماشين ، به سرعت از محل متواري شدند .

 

در ادامه رسيدگي به پرونده و با توجه به اطلاعات به دست آمده از حميد ، کارآگاهان موفق به شناسايي يکي از مجرمان سابقه دار پليس آگاهي به نام “شاهين . الف” 26 ساله شدند که بارها به اتهام ارتکاب جرايم مختلف “سرقت خودرو” ، “خيانت در امانت” و “مصرف و نگهداري موادمخدر” دستگير و روانه زندان شده است .

 

با شناسايي “شاهين . الف” ، تصاوير وي از سيستم جامع پليس استخراج و مالک خودرو پرايد نيز بلافاصله پس از مشاهده تصاوير شاهين ، وي را به عنوان يکي از سارقان مورد شناسايي قرار داد .

 

با شناسايي شاهين به عنوان يکي از متهمان پرونده ، مخفيگاه وي در خيابان مالک اشتر شناسايي و سرانجام وي ساعت دو بامداد 9 بهمن و در حاليکه تلاش داشت تا با مخفي شدن در يک ساختمان مخروبه در مجاورت مخفيگاهش متواري شود ، از سوي کارآگاهان دستگير و به پايگاه هشتم پليس آگاهي منتقل شد .

 

همزمان با دستگيري شاهين ، تعداد ديگري از شکات که خودروهاي آنها نيز به شيوه و شگردي مشابه به سرقت رفته بود با مراجعه به پايگاه هشتم اظهار داشتند که خودروهاي آنها به شيوه زورگيري و از سوي دو جوان به سرقت رفته که تمامي آنها به محض مواجهه حضوري با شاهين ، وي را به عنوان يکي از سارقين مورد شناسايي قرار دادند .

 

با شناسايي “شاهين” از سوي دهها مالک خودرو ، وي به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : من به همراه پسرعمه ام به نام حميد ، به عنوان مسافر سوار ماشين شده و به راننده مي گفتيم که دربست مي خواهيم . بعداز سوار شدن ، من در صندلي جلو و پسرعمه ام در صندلي عقب خودرو مي نشست . پس از طي مسافتي کوتاه و به بهانه پياده شدن ، از راننده مي خواستيم توقف کند که به محض توقف ، من سوئيچ ماشين را بسته و خودرو را خاموش مي کردم و همزمان ، حميد نيز از صندلي عقب پياده و به سمت راننده حمله ور مي شد و با تهديد سلاح سرد راننده را از ماشين به پائين مي کشيد و خودش پشت فرمان مي نشست و پس از سرقت ماشين هر دو نفر از محل فرار مي کرديم .

 

با توجه به اعترافات شاهين ، مخفيگاه “حميد” در منطقه دامپزشکي شناسايي و در ادامه تحقيقات مشخص شد که حميد پس از اطلاع از دستگيري شاهين ، از مخفيگاهش متواري شده است .

 

تحقيقات براي شناسايي آخرين مخفيگاه حميد در دستور کار کارآگاهان پايگاه هشتم آگاهي قرار داشت تا سرانجام مخفيگاه او در منطقه خاني آباد و در منزل مجردي يکي از دوستانش شناسايي شد که پس از اطمينان از حضور وي در محل ، وي نيز 19 تير دستگير و پس از انتقال به پايگاه هشتم آگاهي اعترافات پسر دايي خودش را در خصوص سرقت هاي به عنف انواع خودرو و با انگيزه سرقت لوازم خودرو مورد تأييد قرار داد .

 

سرهنگ کارآگاه ميرزکي ، رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ در ادامه اعلام اين خبر با اشاره به کشف تعداد زيادي از خودروهاي سرقتي به صورت رها شده در مناطق غرب تهران گفت :با توجه به اعترافات صريح متهمان به سرقت انواع خودروهاي سواري پرشيا ، 206 ، پژو 405 ، پرايد و … به شيوه زورگيري و احتمال ارتکاب ساير جرايم و افزايش تعداد شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصاوير متهمان از سوي داديار پرونده صادر شده است . به همين خاطر از تمام شکات و مالباختگان احتمالي که موفق به شناسايي متهمان شدند دعوت مي شود تا براي طرح و پيگيري شکايات خود به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در ميدان حر انتهاي خيابان 12 فروردين مراجعه کنند .

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.