سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

روحانی اولین قفل اقتصاد را گشود

به گزارش کله پوک ها اقتصادی، غلامرضا اسداللهی با بیان این مطلب که 2 برابر شدن زمان بازپرداخت تسهیلات ارزی کمک ویژه‌ای به صاحبان حرفه برای کاستن از مشکلات بخش تولید می‌کند افزود: با توجه به افزایش قیمت‌ها برای اینکه تولید صرفه اقتصادی داشته باشد باید حمایت‌های ویژه‌ای از این بخش صورت بگیرد که اقدام مذکور دولت نمونه‌ای از این کمک‌ها است.

نماینده مردم  تربت‌جام، تایباد، باخزر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری مشکلات بخش تولید از جمله کمبود نقدینگی که به تعطیلی کارخانه‌های بسیاری منجر شده است، تصریح کرد: دولت با قرار دادن تسهیلات مناسب ارزی در اختیار تولید‌کنندگان و نیز تمدید زمان بازپرداخت تسهیلات به بهبود شرایط کشور به صورت مستقیم دست می‌زند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تصمیم دولت برای 2 برابر کردن زمان بازپرداخت تسهیلات ارزی گفت: دولت با این اقدام اولین گام را برای  کاهش مشکلات بخش تولید و نیز رونق اقتصاد کشور برداشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه تشکیل ستاد گشایش و تسهیل فعالیت‌های اقتصادی از سوی دولت به بهبود شرایط کشور از جهت کاهش تورم کمک خواهد کرد، افزود: دولت یازدهم عزم راسخی  برای بهبود شرایط اقتصادی کشور دارد.

نماینده مردم  تربت‌جام، تایباد، باخزر در مجلس تصریح کرد: 2 برابر شدن زمان بازپرداخت تسهیلات ارزی فرصتی برای تولید‌کنندگانی است که در بن بست اقتصادی دست و پا می زنند.

وی در پاسخ به این سؤال که تمرکز فعالیت‌های ارزی در یک بانک چه کمکی به اقتصاد کشور در جهت بهبود اوضاع می‌کند، گفت: تمرکز  فعالیت‌های ارزی کار خوبی نیست و باید همیشه در بحث‌های اقتصادی از چند منبع و چند کانال ورود کنیم که اگر مشکلی در یکی از آن‌ها رخ داد از سایر ورودی‌ها مشکل مرتفع شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: تداوم گام‌های نخست دولت که منجر به بهبود شرایط اقتصادی کشور در آینده نزدیک می‌شود کلید رفع معضلات اقتصادی است.

 

 

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.