سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

دسترسی به توئیتر بدون اینترنت

دسترسی به توئیتر بدون اینترنت ممکن شد

بسیاری از کاربران به صورت دایم روی دستگاه موبایلی یا رایانه شخصی خود اینترنت ندارند و در عین حال تمایل دارند مرتب صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی را بررسی کنند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ایتنا، اگرچه سر زدن به شبکه‌های اجتماعی بدون اینترنت امری غیرممکن می‌نماید، اما توئیتر قصد دارد این کار را ممکن کند. شبکه اجتماعی توئیتر به دنبال همکاری‌های جدید خود با اپراتور موبایلی U2opia اعلام کرده است که این قابلیت را برای مشترکان سنگاپوری ممکن می‌کند.

شرکت مخابراتی U2opia بر مبنای قابلیتی موسوم به سرویس اطلاعاتی تکمیلی بدون ساختار (USSD) و براساس همکاری با توئیتر، به مشترکان خود امکان می‌دهد بدون اینترنت به صفحه شخصی خود در این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشند.

پرتوکول USSD‌ به تلفن‌های همراه امکان می‌دهد با رایانه‌های مرکز ارایه‌کننده خدمات ارتباط برقرار کنند و بر همین اساس U2opia به مشترکان خود این امکان را می‌دهد تا با گرفتن یک کد، به سادگی صفحه شخصی خود در توئیتر را در اختیار داشته باشند.

البته باید توجه داشت که این قابلیت امکان نمایش عکس‌ها و فایل‌های ویدیویی را ندارد و فقط متن‌ها را برای کاربران به نمایش می‌گذارد. این سرویس Fonetwish نام دارد و شرکت مخابراتی U2opia با استفاده از پرتوکل یاد شده به مشترکان فیس‌ بوک و همچنین Google Talk امکان می‌دهد بدون اینترنت قابلیت یاد شده را در اختیار بگیرند.

گفته می‌شود که هم‌اکنون بیش از ۱۱ میلیون کاربر بدون آنکه اینترنت داشته باشند از سرویس Hangouts گوگل استفاده می‌کنند. این شرکت مخابراتی سنگاپوری اعلام کرد که مشترکان آن می‌توانند در فصل نخست سال ۲۰۱۴ میلادی سرویس Fonetwish را برای شبکه اجتماعی توئیتر در اختیار بگیرند.

.

گردآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.