سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

خفاش شب

خفاش شب

غلامرضا خوش‌رو کوران کردیه (۱ آذر ۱۳۴۳ در فاروج – ۲۲ مرداد ۱۳۷۶ در تهران) معروف به خفاش شب از معروف ترین قاتلان زنجیره‌ای ایران بود.
غلامرضا خوشرو قتل‌های زنجیره‌ای خود را که همراه با سرقت و تجاوز جنسی بود از سال ۱۳۷۱ در تهران آغاز کرد. یکبار در سال ۷۱ دستگیر شد ولی از چنگ مأموران فرار کرد و دوباره  در سال ۱۳۷۶ دستگیر و به اتهام ۹ فقره قتل اعدام شد. البته وی در دادگاه تنها به یک مورد سرقت ماشین و تقسیم اموال مسروقه اقرار کرده و قتل‌ها را کار شخصی به نام حمید رسولی می‌دانست.غلامرضا خوشرو در ساعت ۴۵: ۷ روز چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۶ در چهار دیوار انبار روباز ورزشگاه آزادی واقع در سه راه دهکده المپیک به دار مجازات آویخته شد و به سزای اعمال مجرمانه اش رسید.

خفاش شب سال 93 از کجا کلید خورد ؟


از مدتی پیش شاهد انتشار مطالبی مبنی بر وجود یک باند سه نفره آدم ربایی تحت عنوان خفاش شب، که وارد بندرعباس شده و با یک خودروی پژو ۴۰۵ بدون پلاک، اقدام به ربودن و قتل وحشیانه ۹ زن کرده اند، و سپس در سطح منطقه ی جنوب از جمله استان های هرمزگان، فارس و بوشهر پراکنده شده.

سرآغاز آغاز تمام  این مسائل دزدیدن زنان ؛ با اعلام مفقودی دختری بنام ف.ن در راه مدرسه شروع شد و این آغاز شایعاتی بود که مبنا و منشا نامشخصی داشت.


پس از آن اتفاق ، شایعات دزدیدن دخترانی با نام های مختلف در رسانه ها انتشار یافت و این موضوع تا جایی ادامه داشت که تقریبا به سریالی وحشتناک الخصوص در شهر های جنوبی کشور تبدیل شد و مرد را دچار رعب و وحشت کرد.

حتی در این سریال دزدیده شدن پسران نیز مطرح شد و این موضوع نیز با انتشار ربوده شدن پسری بنام  م. ع از شهر بنک از سرگرفته شد ،اما مراجع قانونی از جمله فرمانداری و  نیروی انتظامی شهرستان کنگان در این راستا از همان ابتدا با جدیدت موضوع را پیگیری نموده و پس از بررسی های اولیه اعلام نمود که موضوع دزدیدن دختران و وجود خفاش شب در کنگان کذب  است.

اقدام نیروی انتظامی در این خصوص به همین جا خاتمه نیافت و پس از انتشار اطلاعات مربوط به خانم ف. ن در کل کشور، سرانجام نام برده را توسط پلیس خوزستان پیدا نموده و به خانواده اش تحویل داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان با اشاره به شایعاتی که اخیراً در بندر کنگان مبنی بر قتل زنان و دختران  و خفاش شب منتشر شده است گفت: این شایعات با ارسال پیامک در فضای مجازی و نرم افزار واتس آپ ایجاد شده اند و کذب محض می باشند و به هیچ وجه صحت ندارند.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.