سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

حق شناس رییس جبهه اصلاح طلبان شد

حق شناس رییس جبهه اصلاح طلبان شد

محمد جواد حق شناس با اشاره به تغییر ریاست در جبهه اصلاح طلبان گفت: در جلسه دوشنبه هفته گذشته که با حضور اعضا برگزار شد، موضوع تغییر ساختار هئیت رییسه به تصویب رسید و در چارچوبی که مطرح شد  هیئت‌رئیسه از 5 نفر به 3 نفر کاهش یافت و رئیس جبهه وظیفه سخنگویی تشکیلات را نیز به عهده گرفت.

وی افزود: همچنین مقرر شده است هیئت رییسه از وضعیت دائمی به صورت چرخشی در آید و شش ماهه شود و برای شش ماه آینده افراد جدید انتخاب شوند.

به گفته وی در انتخابات اخیر دبیر هیات رئیسه در پست خودش ابقا شد و با اکثریت قریب به اتفاق آرا که به جز خودم دیگر اعضا به بنده رای دادند، ریاست جبهه به بنده واگذار شد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد:مهدوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه به عنوان قائم‌مقام و مجید بهمن‌زاده دبیرکل جمعیت اقتدار ملت به عنوان دبیرجبهه انتخاب شدند.

حق شناس در خصوص فعالیت های جبهه اصلاح طلبان گفت: فعال تر شدن کمیته ها در دستور کار قرار دارد و مصوبه قبلی جبهه بر این مبنا بوده است که دیدار با روسای سه قوه و شخصیت های سیاسی کشور در دستور کار باشد و در حال رایزنی برای دیدار با رییس جمهور هستیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در خصوص برگزاری نشست فصلی حزب اعتماد ملی نیز گفت: هنوز زمان آن مشخص نشده است و در حال بررسی شرایط هستیم.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.