سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

کیم کارداشیان
عکس عجیب کیم کارداشیان در اینستاگرام

جنجال شیطان پرستی کیم کارداشیان !!+عکس

کیم کارداشیان بازیگر معروف هالیوودی عکسی از خود و دوستش در اینستاگرام قرار داد که شایعاتی درباره شیطان پرست بودن او در رسانه ها پخش شد و کیم پاسخ این شایعات را داد….
اوایل هفته پیش کیم کارداشیان تصویری به مناسبت تولد دوستش در اینستاگرام قرار داد که باعث شد شایعه عجیب عضویت وی در یک گروه شیطان پرستی مطرح شود. او با استفاده از تکنیک کولاژ چند تصویر دو نفره خود و دوستش را به صورت ” هرم چشم شیطان” طراحی کرد . این هرم یکی از مقدسات فرقه ها و نماد شیطان پرستی است . همین مسئله سبب شد که شایعه عضویت وی در فرقه شیطان پرستی قوت بگیرد.
جنجال شیطان پرستی کیم کارداشیان !!+عکس
او ضمن تکذیب این شایعه میگوید من حتی نمیدانم اسم فرقه شیطان پرستی که مرا به آن نسبت میدهند چه معنایی دارد. من یک مسیحی هستم و به صورت کاملا تصادفی با الهام از عکسی که در اینترنت از این هرم دیدم تصاویر دوست نزدیکم را به آن شکل کولاژ کردم. من هیچ اطلاعای در مورد این شکل نداشته و این کاملا تصادفی است.
چندی پیش نیز “ کیم کارداشایان و کانیه وست” به دلیل ادعای کانیه همسر کیم مبنی بر اینکه آنها به زودی قدرتمندترین زوج هالیوود خواهند بود به سوژه ای رسانه ای تبدیل شدند. همسر ۳۶ ساله کیم کارداشیان علیرغم دوستی نزدیکش با ” جی زی” و” بیانسه” به شهرت و ثروت آنان حسادت میکند و خیلی علاقمند است که جای این زوج هالیوودی را در فهرست ثروتمند ترین زوجهای هالیوودی بگیرد.

.

گرآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : بحث آزاد

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.