سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

جنایت داعش در دجله

 453209_256

آب دجله که زندگی و کشاورزی مردم طول مسیر آن بویژه در استان صلاح الدین و در نزدیکی های شهر بلد در 90 کیلومتری شمال بغداد به آن وابسته است، اکنون پنج روزی است که به شدت آلوده است و این اقدام تازه ترین جنایت داعش در دجله می باشد.
لکه های نفت و روغن سیاه بر روی سطح آب دجله در منطقه بلد خودنمایی می کند و مردم مقاوم این منطقه که ماههاست در برابر حملات بی وقفه و گلوله باران این گروه تروریستی ایستادگی کرده اند، حالا با چالش آلودگی آب نیز روبه رو شده اند.

یک منبع امنیتی در این خصوص به خبرنگار ایرنا در بغداد گفت آلودگی به حدی است که استفاده از آب دجله در این منطقه امکان ندارد و به همین دلیل مردم به خرید آب معدنی از فروشگاه ها روی آورده اند و گزارش هایی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه برخی ها درحال حفر چاه هستند.
این منبع منشاء آلودگی را از ‘قنات اسحاقی’ ذکر کرد و گفت این تازه ترین جنایت داعش برای شکستن مقاومت مردم منطقه است که همزمان با حملات گلوله باران شهر بلد ادامه دارد.
از وی درباره اوضاع عمومی منطقه پرسیدیم که بنا به گزارش برخی رسانه ها درگیری هایی طی دو سه روز گذشته در آن جریان داشته است.
وی گفت امروز سه شنبه آرامش در شهر بلد بطور کامل حاکم بوده و حملات خمپاره ای به این شهر را شاهد نبوده ایم.
منابع محلی همچنین گزارش کردند که تا دوشنبه نیروهای تروریستی داعش با شلیک خمپاره به بلد حمله کرده و تلاش کردند به منطقه عزیز بلد نفوذ کنند.
گفته می شود درگیری های سختی در منطقه عزیز بلد که مدفن امامزاده محمد الهادی است، رخ داده و نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی(داوطلبان مردمی) توانسته اند این حملات را دفع کنند.
مردم شهر شیعه نشین بلد که هر روزه کار و تلاش خود را زیر حملات سبک و سنگین داعش شروع می کنند، این روزها آماده آغاز یک عملیات بزرگ پاکسازی در منطقه هستند.
برخی از اهالی در تماس های تلفنی خبرنگار ایرنا، گفتند که ما تا آخر ایستاده ایم و همانگونه که تاکنون مقاومت کرده ایم، شهر و خانه خود را ترک نخواهیم کرد.
حملات 7-8 ماهه داعش به شهر بلد و منطقه عزیز بلد ، با هدف ایجاد وحشت و کوچ اجباری مردم منطقه صورت می گیرد، حال آنکه این گروه تاکنون هیچگاه موفق به نفوذ به داخل این شهر نشده است.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

۱ نظر ارسال شده
  1. alikm گفت:

    اﮔﺮ ﺩﻭﻟﺖ اﻳﺮاﻥ ﺳﭙﺎﻩ ﻭاﺭﺗﺶ ﺭا ﻭاﺭﺩ ﺟﻨﮓ ﺑﺎ ﺩاﻋﺶ ﻧﻜﻨﺪ ﻣﻂﻤﻌﻦ ﺑﺎﺷﻴﻢ. اﻭﻧﻮﻗﺖ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻨﺘﻆﺮ ﺳﻼﺧﻲ ﻗﺼﺎﺑﺎﻥ ﺩاﻋﺶ ﺑﺎﺷﻴﻢ ..ﻳﺎ ﺩﺭﻋﺮاﻕ…ﻳﺎ ﺩﺭاﻳﺮاﻥ

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.