سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

تعقیب و گریز مرگبار سرباز پلیس با مزاحم خیابانی دختران

عامل شهادت این سرباز از اشرار بوده است
تعقیب و گریز مرگبار سرباز پلیس با مزاحم خیابانی دختران
سرباز پلیس در تعقیب و گریز مزاحم خیابانی دختران و زنان در قم به شهادت رسید.
ساعت 6 عصر یکشنبه 31 شهریورماه سال جاری 2 مأمور موتورسوار در حال گشت‌زنی در خیابان صدوقی قم بودند که چند زن و مرد هراسان به سمت آنان رفتند وآنها را در جریان مزاحمت مرد پژوسواری قرار دادند.

یکی از زنان به مأموران گفت: پسری جوان با پژو 407 سفید رنگ سد راه دختران و زنان شده و مزاحم آنها می‌شود.با ادعای این زن مأموران توانستند پژو 407 سفیدرنگ را در خیابان کوکب جنب مجتمع خورشید شناسایی کنند و این در حالی بود که مرد مرموز سوار بر خودرو، مزاحم زن جوان بود.

زن جوان وقتی پلیس را دید سریع کمک خواست و جالب این‌که مرد مزاحم با دیدن مأموران دست از مزاحمت برنداشت.مأموران به سرعت خود را به مرد مزاحم رساندند و با دستور ایست مأموران، وی خودرویش را در کنار خیابان پارک کرد.

مأموران موتورسوار زمانی که دیدند مرد مزاحم در کنار خیابان توقف کرده با موتور جلوی پژو سفید رنگ ایستادند تا مانع فرار احتمالی راننده شوند.وقتی یکی از سربازان از موتور پیاده شد، شرور جوان پا روی پدال گاز گذاشت و با سرعت سرباز و موتور را روی زمین انداخت.

همین اقدام شرورانه کافی بود تا سرباز فداکار برای دستگیری مرد مزاحم وارد عمل شود و به سرعت به سمت خودرو رفت، در سوی دیگر مرد مزاحم دنده عقب گرفت تا بتواند از این صحنه فرار کند اما جدول کنار خیابان مانع حرکت به سمت عقب شد.

مرد مزاحم که دید پلیس در یک قدمی‌اش است دوباره تصمیم گرفت به سمت جلو فرار کند که سرباز فداکار در اقدامی پلیسی روی پژو پرید و با گرفتن برف‌پاک‌کن‌ها محکم به آن چسبید.

راننده که شوکه شده بود در برابر دیدگان وحشتزده رهگذران که فداکاری سرباز پلیس را می‌دیدند با سرعت به حرکت افتاد و در مسیر با حرکات مارپیچ سعی کرد پلیس جوان را روی زمین بیندازد.پس از چند لحظه مرد مزاحم با حرکات خطرناک، سرباز پلیس را روی زمین انداخت و از روی وی گذشت و با سرعت فرار کرد.

همه این اتفاقات کمتر از یک دقیقه صورت گرفت و سرباز موتورسوار که روی زمین افتاده بود به سرعت خودش را بالای سر هم‌خدمتی‌اش رساند و با اعلام این حادثه به مرکز پلیس خواستار نیروی اورژانس شد و همزمان شماره پلاک پژوی مرموز فراری را یادداشت کرد.

دقایقی بعد سرباز پلیس با سر و صورتی خون‌آلود به بیمارستان انتقال یافت و همزمان تیمی از مأموران پلیس آگاهی قم به دستور دادستان گنجی مأموریت یافتند عامل این حادثه دلخراش را ردیابی کنند.

در حالی که هادی اسدی در بخش I.C.U بیمارستان به کما فرو رفته بود کارآگاهان توانستند روز 7 مهرماه سال جاری مرد مزاحم را دستگیر کنند.در گام نخست بازجویی‌ها مشخص شد مرد مزاحم یکی از اراذل و اوباش درجه یک قم است.در شروع تحقیقات پلیسی از شرور جوان، پزشکان اعلام کردند هادی پس از هفت روز دست و پنجه نرم کردن با مرگ به شهادت رسیده است.

با گزارش ماجرای مرگ سرباز پلیس، بازپرس جنایی دادسرای استان قم وارد عمل شد و تحقیقات برای این سناریوی مرگبار در حال بررسی است.سردار کاظم مجتبایی رئیس پلیس قم به شوک گفت: تجسس‌های پلیسی از عامل این جنایت در حال بررسی است و بعد از برگزاری مراسم تشییع این شهید فداکار که روز سه‌شنبه صورت گرفت قرار است صبح امروز صحنه جنایت بازسازی شود.

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.