سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

 

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

 

جلادان سیاه‌پوش گروه تروریستی داعش چهار شهروند عراقی را به جرم همکاری با نیروهای امنیتی عراق اعدام کردند.
گروه تکفیری ، تروریستی  داعش در استان صلاح‌الدین عراق که نام آن را به ولایت صلاح الدین تغییر داده اند چهار عراقی را که مدتی پیش دستگیر کرده به اتهام همکاری با نیروهای امنیتی عراق جاسوس قلمداد کرده و حکم به کشتن آنها دادند.
در تصاویری که از طریق رسانه های داعش در منطقه ای از استان  صلاح‌الدین منتشر کرده چهار شهروند عراقی که لباس نارنجی رنگ گروگان‌های خارجی به تن داشتند در مقابل دوربین خود را معرفی کرده و در ادامه با بستن چشم‌ها و دست‌های آنها را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
چهار شهروند عراقی «صبحی خلف محمد الطائی»، «محمد مهدی صالح الجمیلی»، «عبدالله محمود عبدالله الجمیلی»، «سلوان سعدی سلیمان الجبوری» که با شلیک گلوله جلادان داعش به طرز فجیح و  از پشت سر به شهادت رسیدند.

عکس های اعدام چهار عراقی در صلاح الدین در ادامه مطلب


جنایتکاران داعش مانند گروه تروریستی القاعده قبل از کشتن افراد لباس نارنجی رنگ بر تن آنها می‌کنند که گفته می‌شود علت انتخاب این رنگ به عنوان لباس برای زندانیان این است که ، لباس زندانیان آمریکایی به ویژه زندانیان گوانتانامو  مشابه با این لباس را به تن دارند.
آمریکا زندانیان مظنون به فعالیت در گروه‌های تروریستی را در زندان گوانتانامو نگهداری می کند و روش بازجویی و رفتار با آنها جنجال های فراوانی را به وجود آورده بود تا جایی که «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در دوران مبارزات انتخاباتی اش وعده داد که این زندان را تعطیل می کند، وعده‌ای که البته عملی نشد.
باوجود اینکه داعش و القاعده هیچ سخنی درباره علت استفاده از رنگ نارنجی نگفته‌اند، اما رفتار مزبور نوعی سمبل و نشانه انتقام گیری است، انتقامی که به جای اینکه از آمریکا گرفته شود  از مردم بی‌دفاع عراق گرفته می‌شود.

 اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

اعدام چهار عراقی در صلاح الدین

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.