سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

تصاویری از رفتارها و روش های تربیتی داعش

 

روش های تربیتی داعش

 

تکفیری های داعش در ادامه رویکرد ایجاد رعب و وحشت در شهرهای اشغالی به منظور تراسندن مردم از هرگونه اعتراض و مقاومت، چند جوان و نوجوان عراقی و سوری را به اتهامات مختلف مجازات کردند.تکفیری های داعش روشهای تربیتی داعش رو در سراسر مناطق تحت تصرف خود را آغاز کرده است.


تکفیری ها که با خیانت برخی سیاستمداران سوریه ای و عراقی و با حمایت آشکار امریکا و شیوخ عرب، به برخی مناطق سوریه و عراق مسلط شده اند، با به راه انداختن اعدام های دسته جمعی و گردن زدن مردم، تلاش می کنند ترس و وحشت را در دل میزبانان خود بیاندازند و مانع از بروز هرگونه اعتراض از سوی آنها شوند.

 

اهالی این شهرها که زمانی به طمع بهره مندی از کمک های سخاوتمندانه امریکا و متحدان اروپایی و عربی اش، با مهاجمان همراه شده بودند، اکنون پشیمان شده و هرازچند گاهی حرکاتی علیه اشغالگران انجام می دهند. اما اراذل و اوباش چچنی، قفقازی، افریقایی، امریکایی، انگلیسی، آلمانی و استرالیایی داعش نیز با ایجاد رعب و وحشت، تلاش می کنند مانع از اقدام میبزبانان خود شوند.

مجازات جوانان دروغ گو . این سه نفر به طرفداری از دوستشان به انتظامات! داعش دروغ گفته بودند. آنها را در خیابان ها به ستون بسته اند تا مایه عبرت بقیه شوند و دیگر به ماموران! داعش دروغ نگویند.

روش های تربیتی داعش7 روش های تربیتی داعش8 روش های تربیتی داعش6 روش های تربیتی داعش5

 

تنبیه جوانی که تصاویر نامناسب به همراه داشت. ابتدا او را به بقیه جوانان و نوجوانان نشان می دهند و بعد چوب می زنند. داعش تصاویر نابودی عکس های مصادره شده از این جوان را منتشر نکرده است.

 

روش های تربیتی داعش روش های تربیتی داعش9

دستگیری و محاکمه سه نوجوانی که سیگار در جیب داشتند.

 

روش های تربیتی داعش4 روش های تربیتی داعش3 روش های تربیتی داعش1 روش های تربیتی داعش2

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.