سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

تحریم کشتیرانی ایران

تحریم کشتیرانی ایران

مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از اعمال تحریم‌های جدید علیه این شرکت خبر داد.
محمد حسین داجمر در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سئوال که روز گذشته تحریم‌های جدیدی علیه برخی شرکت‌ها و موسسات ایرانی که لغو تحریم شده بودند از سوی اروپا وضع شد، وضعیت شرکت کشتیرانی هم مشمول این تحریم‌ها بوده یا خیر، اظهارداشت: یکی از مدیران شرکت کشتیرانی و دو شرکت خارجی ما روز گذشته با مصوبه جدیدی مجدداً تحریم شدند.
وی در واکنش به این سئوال که با توجه به حکم دادگاه اروپا در خصوص لغو تحریم‌های کشتیرانی آیا اعمال تحریم‌های جدید قابلیت اجرایی و عملیاتی دارد، اظهارداشت: حکم دادگاه اروپا برای لغو تحریم هنوز اجرایی نشده و در واقع دو روز مانده به اجرایی شدن حکم دادگاه مصوبه جدیدی را برای اعمال تحریم‌ گذرانده‌اند.
مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: این مصوبه هم قابل شکایت و بررسی است چرا که استدلال تحریم‌کنندگان برای تحریم دو شرکت خارجی ما که مجدداً به دلیل همکاری با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی تحریم شده‌اند، ضعیف است.
داجمر دلیل تحریم کشتیرانی جمهوری اسلامی را اتهامات واهی درباره مسائل هسته‌ای و موشکی عنوان کرد و افزود: ما در دادگاه‌های مختلف در خصوص فعالیتهایی از این دست از خود دفاع کرده‌ایم.
داجمر با تاکید بر اینکه لغو تحریم‌های جدید هم پروسه خاص خودش را دارد، گفت: اعمال تحریم‌های جدید درواقع ابزاری از سوی تحریم‌کنندگان در مذاکرات است و حتی اعلام کرده‌اند تحریم‌هایی که روز گذشته اعلام شده همان موارد قبل است و چیز جدیدی نیست.
گزارش خبرنگار فارس حاکی است در حالی که برخی بانک ها و شرکت های ایرانی از سال گذشته موفق به دریافت حکم دادگاه اروپا برای خروج از تحریم‌های اتحادیه اروپا شده بودند اخیرا این اتحادیه بار دیگر اقدام به وضع تحریم‌های جدید علیه این شرکت‌ها کرده است.

.

گردآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : تابناک

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.