سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

بیوگرافی و عکس های از شیوا طاهری

شیوا طاهری

شیوا‌ طاهری ،بازیگر نقش دنیا در سریال گذر‌از‌رنج‌ها  متولد 1369 و فارغ تحصیل رشته کامپیوتر می باشد. وی از کودکی به بازیگری علاقه داشته است و در یک خانواده هنر دوست بزرگ شده است. از ازدواج و همسرش هیچ خبری تا الان منتشر نشده است.شیوا‌طاهری، در یک خانوده‌ی ۷ نفره پرورش یافته است. وی در رشته‌ی کامپیوتر تحصیل و اولین نقشش را در سریال “گذر‌از‌رنج‌ها”‌ایفا کرده است.

 

عکس های بیشتر از شیوا طاهری در ادامه مطلب

 

شیوا طاهری در خصوص نحوه انتخابش به عنوان نقش دنیا برای سریال گذر از رنج ها می گوید: حدود دو سال پیش آگهی در روزنامه دیدم و از آنجا که از دوران کودکی در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شده و عاشق بازیگری بودم به دفتر فریدون‌ حسن‌پور‌، رفتم و پس از دادن تست های مختلف برای بازی در نقش دنیا‌ در سریال گذر از رنج ها  انتخاب شدم. وی در ادامه افزود: لطف خدا بود که در اولین کارم با گروهی حرفه‌ای کار کنم و همین موضوع سبب آرامش روحی و جسمی من در این سریال بود.

بازیگر نقش “دنیا‌” پیرامون این کاراکتر اظهار داشت: “دنیا‌” یک دختر ساده مظلوم در عین حال محکم است که درس‌های زیادی به من یاد داد. در یک سکانس می‌بینیم که “دنیا‌” حتی لباس برای پوشیدن ندارد و لباس‌های کهنه‌ی مرجان، را به تن می‌کند اما با این حال محکم و استوار به زندگی خود ادامه می‌دهد. وی ادامه داد: همان طور که می‌دانید سریال “گذر‌ از‌ رنج‌ها” اولین کار من بود و من هیچ کلاس بازیگری و تجربه‌ی بازی قبلی نداشتم و با توکل بر خدا و تکیه بر استعداد درونی‌ام وارد این کار شدم. جالب است بدانید من تا ۲ سال پیش هیچ‌گاه از خانواده‌ام جدا نبودم و ۴ ماه اولی که در شمال کشور بازی داشتیم با چراغ روشن می‌خوابیدم. طاهری‌، عنوان کرد: اما عشق به بازیگری و علاقه‌ی زیادم‌ به نقش “دنیا‌” سبب شد تمام سختی‌های دوری از خانواده و بازی در پستی‌ها و بلندی‌های دیلمان را تحمل کنم و در پایان کار با دلتنگی از گروه جدا شدم. سریال “گذر‌از‌رنج‌ها” و شرایط آن نقطه‌ی عطفی‌ در زندگی من بود و به کلی زندگیم را تغییر داد.

شیوا طاهری شیوا طاهری (3) شیوا طاهری (4) شیوا طاهری (5) شیوا طاهری (6) شیوا طاهری (7) شیوا طاهری (8) شیوا طاهری (9) شیوا طاهری (10) شیوا طاهری (11) شیوا طاهری (12) شیوا طاهری (13)

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.