سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

اختلاس ۴۴ میلیاردی یک کارمند زن ایرانی !

اختلاس ۴۴ میلیاردی یک کارمند زن ایرانی !

یک کارمند زن بوشهری که در اداره گمرک کار می کرد توانست با جعل چک ها مبلغی بیش از ۴۴ میلیارد تومان را اختلاس کند که او و همدستانش توسط پلیس دستگیر شدند…..
یک زن کارمند که با همدستی پنج نفر دیگر، از مدت‌ها پیش با جعل فیش‌های بانکی اداره درآمد گمرک در استان بوشهر، بیش از ۴۴ میلیارد و ۲۰۷ میلیون تومان اختلاس کرده بود، همراه همدستانش توسط پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شد.
رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان بوشهر قرار گرفت که ماموران با دریافت گزارش های مردمی متوجه شدند زنی به نام “پروانه” که متصدی صدور فیش های واریـز پول به حساب گمرک است، در این فیش ها دستکاری و مبالغ غیرواقعی در آنها ثبت می کند.
در پی این گزارش، ماموران موضوع را به مقام قضایی ابلاغ کرده و دستور احضار زن کارمند به اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی صادر شد.با ارسال احضاریه در چند نوبت، زن کارمند در پلیس آگاهی حضور نیافت. با گزارش موضوع به قاضی پرونده و صدور دستور بازداشت وی، ماموران او را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
با شروع تحقیقات و بررسی تخصصی، متهم ضمن قبول اتهامات عنوان کرد: از مدتی پیش به عنوان کارمند پیمانی در گمرگ استخدام شدم و چون در بخش صدور فیش اداره درآمد گـــمرک فعالیت می کردم، با تغییر ارقام چک، ۲۰ درصد آن را دریافت می کردم سپس چک را در اختیار برادرم قرار می دادم که وی نیز با دستکاری، آن را در اختیار دیگر اعضای باند قرار می داد.
با اعتراف متهم معلوم شد وی در این مدت ۴۴میلیارد و ۲۰۷ میلیون و۵۴۰ هزار تومان با همدستی دیگر اعضای باند از گمرک اختلاس کرده است.
با گزارش موضوع به قاضی پرونده، در مر حله بعدی دیگر اعضای باند به نام های اکبر ـ برادر متهم ـ کاظم، مسعود، کورش و ماشاالله دستگیر شدند.
در تحقیق از متهمان معلوم شد، یکی از آنها نیز از کارمندان سابق اداره گمرک بوده که پیش از این نیز به اتهام کلاهبرداری دستگیر و زندانی شده است.یک مقام آگاه با اشاره به عملکرد مجرمانه اعضای این باند به خبرنگار ما گفت: در پی بازداشت موقت متهمان، یک تیم ویژه از ماموران اداره جرایم اقتصادی پلیس آگاهی در استان در حال بررسی دیگر اقدامات مجرمانه متهمان هستند.
وی افزود: اعضای این شبکه با پول های بیت المال خانه و خودرو های گرانقیمت خریده و زندگی اشرافی ترتیب داده بودند که تحقیقات در ارتباط با شناسایی اموال و املاک متهمان ادامه دارد.

.

گردآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : بحث آزاد

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.