سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی

سایت تفریحی و دانلود فیلم ایرانی

اتحادیه اروپا هم با افزایش تحریم ایران مخالفت کرد

اتحادیه اروپا هم با افزایش تحریم ایران مخالفت کرد

تحریم های جدیدی در کار نیست چرا که تحریم های جدید علیه ایران می تواند مذاکرات هسته ای با ایران را تهدید به نابودی کند.
دیپلمات هایی در اتحادیه اروپا به رویترز گفتند این اتحادیه قصد ندارد به هنگام مذاکرات هسته ای با ایران تحریم ها علیه این کشور را گسترش دهد.
به گزارش هشت صبح ، همزمان اتحادیه اروپا نام شماری از سازمان ها و موسسات ایرانی که قبلا با حکم دادگاه از فهرست تحریم خارج شده بودند را دوباره تحت تحریم قرار داد.
دیپلمات هایی در اتحادیه اروپا اعلام کردند این اقدام با هدف بازفعالی تحریم هایی است که از قبل اعمال شده بودند و تحریم های جدیدی در کار نیست چرا که تحریم های جدید علیه ایران می تواند مذاکرات هسته ای با ایران را تهدید به نابودی کند.
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا نیز روز پنجشنبه از کنگره این کشور خواست از اعمال تحریم های جدید علیه ایران خودداری کند.
دیپلمات هایی در اروپا به رویترز گفتند: تصمیم اتحادیه اروپا که از سوی مقامات ارشد در روز پنجشنبه اتخاذ شد همچنان نیازمند موافقت دولت های عضو این اتحادیه است که در چند روز آینده صادر خواهد شد. این تصمیم ادامه تحریم ها شامل شرکت هایی از جمله بانک پرشیا انترنشنال، بانک توسعه صادرات و بانک رفاه کارگران است.
این تصمیم با هدف مقابله با پیگیری های صدها شرکت و افراد از ایران در دادگاه های اروپا صورت گرفت. بخشی از این شکایت ها با صدور احکام لغو تحریم های اتحادیه اروپا همراه بودند.
یک دیپلمات در اتحادیه اروپا هم که خواست نامش منتشر نشود در این باره گفت: ما تحریم های فعلی علیه ایران را حفظ می کنیم و آن را گسترش نمی دهیم. ثبت دوباره شرکت ها و موسسات ایرانی در فهرست تحریم ها به معنی گسترش تحریم ها نیست.

.

گردآوری : وبسایت کله پوکها

منبع : هشت صبح 

حفظ حقوق تهیه کنندگان داخلی

دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده مدیر سایت

امیر علی هستم براتون می نویسم...

مشاهده تمامی 2382 پست

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.